TR ENG
 
TAKİP ET
ETİKETLER
Festival
Film
Gösterim
İzliyorum
Kamara
Reklam
Yeni
 
08/01/2015
Showreel 2015


26/11/2014
"Albüm" artık bir ARTE France Cinéma ortak-yapımı
Güzel haberlerimiz var: ARTE France Cinéma ve A.S.A.P. Films, uzun metrajlı sinema filmi projemiz Albüm’e ortak-yapımcı olarak katıldılar. Daha önce kısa filmi Fer’in yapımcılığını yaptığımız Mehmet Can Mertoğlu’nun ilk uzun metrajını artık gerçekleştirmeye daha da yakınız. ARTE France’ın daha önce desteklediği Türkiye projeleri arasında Nuri Bilge Ceylan’ın Kış Uykusu, Yeşim Ustaoğlu’nun Bulutları Beklerken, Pelin Esmer’in 11’e 10 kala filmleri var.

KB


Arte France Cinema direktörü Olivier Pere’in blogunda açıklamayı Fransızca olarak okuyabilirsiniz. Bu süreçte bize destek olan herkese çok teşekkürler!

Aynı zamanda, bu vesileyle artık resmen ortak-yapımcımız olan Cedomir Kolar ve Marc Baschet ile çalışmaktan ne kadar mutlu olduğumuzu da söylemek isteriz. Cedomir ve Marc’ın filmografisinde, Danis Tanovic’in Oscar ödüllü Tarafsız Bölge, Milcho Manchevski’nin Oscar adayı Yağmurdan Önce, Radu Mihaileanu’s Hayat Treni, Aktan Arym Kubat’ın Işık Hırsızı, Danis Tanovic’in Gümüş Ayı ödüllü Bir Hurdacının Hayatı ve Ritesh Batra’nın Sefertası filmleri yer alıyor.

Albüm’ün yolculuğu yeni başlıyor...

25/11/2014
Yeni animasyonlar
Son zamanlarda yaptığımız yeni animasyonları sizlerle paylaşmak istedik:

Doğalgaz tedarikçisi İzgaz için yaptığımız televizyon reklamı:
Avustralyalı varlık yönetimi firması AssetFuture için yaptığımız animasyon:
Türkiye’nin öncü refrakter firması Remsan için İngilizce animasyonumuz:


10/03/2014
Göster Geç
Fırından taze çıkan ve Ergosis firması için hazırladığımız filmin adıdır.
10/12/2013
Otelz.com ve Waternet Filmleri
Son dönemde Grey ile birlikte Otelz.com ve Waternet’e internet reklamları yaptık. Filmleri burdan izleyebilirsiniz:
Daha önce yaptığımız reklam filmlerini buradan izleyebilirsiniz.


15/08/2013
Zetaş @ 25
Zetaş firmasının 25. yılı için hazırladığımız filmi buradan izleyebilirsiniz:16/04/2013
"Albüm"e Ödüller + !f Sundance

KB


Mehmet Can Mertoğlu’nun uzun metraj projesi Albüm (İngilizcesiyle The Cliff Shore) Köprüde Buluşmalar Proje Geliştirme Atölyesi’nde iki ödül birden aldı: TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Destek Ödülü ve Melodika Ses Post-Prodüksiyon Ödülü. Jüriye ve Köprüde Buluşmalar ekibine ve de Seçici Kurula çok teşekkürler ediyoruz.

Ayrıca da bu ödüllerin Mehmet Can’ın kısa filmlerini destekleyen kurumlardan gelmesi bizce ayrıca anlamlı oldu. Mehmet Can’ın Rotterdam, Edinburgh, Angers, Valdivia, Montreal gibi festivallerde gösterilen kısası Yokuş, Kültür Bakanlığı’ndan destek almış ve daha sonra da ses miksajı Serdar Öngören tarafından Melodika’da yapılmıştı.

Bu konu üzerine daha fazla bilgiyi İKSV’nin sitesinde bu sayfada bulabilirsiniz.

Bir tane daha güzel mi güzel haberimiz var: Yine Albüm, !f Istanbul Sundance Senaryo Atölyesi’ne seçildi. Bu konu hakkında da daha fazla bilgiyi !f Film Festivali’nin güzel blogunda okuyabilirsiniz.

14/03/2013
Köprüde Buluşmalar
KB


Yapımcılığını üstlendiğimiz Mehmet Can Mertoğlu’nun Albüm (The Cliff Shore) isimli uzun metraj projesi Köprüde Buluşmalar Film Geliştirme Atölyesi’ne seçildi. Aynı projeyle daha önce de Fransa’da Festival de 3 Continents’ın Produire au Sud atölyesine katılmıştık. Projeyle ilgili daha fazla bilgi için Produire au Sud’ün bizim için ayırdığı sayfaya bakabilirsiniz.


KB


Bilenleriniz biliyordur zaten, Mehmet Can’ın ilk kısa filmi Yokuş, ki buradan izleyebilirsiniz, Edinburgh, Rotterdam, Angers, Valdivia, Montreal gibi festivallerde gösterilmişti. Biz de Mehmet Can’ın ikinci kısası Fer’in yapımcılığını üstlenmiştik.

Köprüde Buluşmalar’ın hayırlara vesile olacağına inanıyor, hazırlıklarımıza devam ediyoruz.


22/01/2013
Mazars Denge
Mazars Denge firması için yaptığımız animasyon filmi:

01/11/2012
The Future of TPE
Avrupa’nın önde gelen Termoplastik Elastomer üreticilerinden Enplast firması için çektiğimiz İngilizce reklam filmini buradan izliyebilirsiniz: