TR ENG
 
TAKİP ET
ETİKETLER
Festival
Film
Gösterim
İzliyorum
Kamara
Reklam
Yeni
 
10/03/2014
Göster Geç
Fırından taze çıkan ve Ergosis firması için hazırladığımız filmin adıdır.
10/12/2013
Otelz.com ve Waternet Filmleri
Son dönemde Grey ile birlikte Otelz.com ve Waternet’e internet reklamları yaptık. Filmleri burdan izleyebilirsiniz:
Daha önce yaptığımız reklam filmlerini buradan izleyebilirsiniz.


15/08/2013
Zetaş @ 25
Zetaş firmasının 25. yılı için hazırladığımız filmi buradan izleyebilirsiniz:16/04/2013
"Albüm"e Ödüller + !f Sundance

KB


Mehmet Can Mertoğlu’nun uzun metraj projesi Albüm (İngilizcesiyle The Cliff Shore) Köprüde Buluşmalar Proje Geliştirme Atölyesi’nde iki ödül birden aldı: TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Destek Ödülü ve Melodika Ses Post-Prodüksiyon Ödülü. Jüriye ve Köprüde Buluşmalar ekibine ve de Seçici Kurula çok teşekkürler ediyoruz.

Ayrıca da bu ödüllerin Mehmet Can’ın kısa filmlerini destekleyen kurumlardan gelmesi bizce ayrıca anlamlı oldu. Mehmet Can’ın Rotterdam, Edinburgh, Angers, Valdivia, Montreal gibi festivallerde gösterilen kısası Yokuş, Kültür Bakanlığı’ndan destek almış ve daha sonra da ses miksajı Serdar Öngören tarafından Melodika’da yapılmıştı.

Bu konu üzerine daha fazla bilgiyi İKSV’nin sitesinde bu sayfada bulabilirsiniz.

Bir tane daha güzel mi güzel haberimiz var: Yine Albüm, !f Istanbul Sundance Senaryo Atölyesi’ne seçildi. Bu konu hakkında da daha fazla bilgiyi !f Film Festivali’nin güzel blogunda okuyabilirsiniz.

14/03/2013
Köprüde Buluşmalar
KB


Yapımcılığını üstlendiğimiz Mehmet Can Mertoğlu’nun Albüm (The Cliff Shore) isimli uzun metraj projesi Köprüde Buluşmalar Film Geliştirme Atölyesi’ne seçildi. Aynı projeyle daha önce de Fransa’da Festival de 3 Continents’ın Produire au Sud atölyesine katılmıştık. Projeyle ilgili daha fazla bilgi için Produire au Sud’ün bizim için ayırdığı sayfaya bakabilirsiniz.


KB


Bilenleriniz biliyordur zaten, Mehmet Can’ın ilk kısa filmi Yokuş, ki buradan izleyebilirsiniz, Edinburgh, Rotterdam, Angers, Valdivia, Montreal gibi festivallerde gösterilmişti. Biz de Mehmet Can’ın ikinci kısası Fer’in yapımcılığını üstlenmiştik.

Köprüde Buluşmalar’ın hayırlara vesile olacağına inanıyor, hazırlıklarımıza devam ediyoruz.


22/01/2013
Mazars Denge
Mazars Denge firması için yaptığımız animasyon filmi:

01/11/2012
The Future of TPE
Avrupa’nın önde gelen Termoplastik Elastomer üreticilerinden Enplast firması için çektiğimiz İngilizce reklam filmini buradan izliyebilirsiniz:

01/11/2012
Mavi - Yine Aynı Hikaye
Mavi’nin yeni single çalışması Aç Kapıyı’nın ilk klibini Yine Aynı Hikaye şarkısına çektik. Konu hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

11/09/2012
SinkoTech: Precision Cutting
Teknolojik yaprak bıçaklar üreten SinkoTech firmasının yeni reklam filmi.07/09/2012
Fil’m TV teaserları
Fil’m Hafızası ile beraber ürettiğimiz güzel projeler aynen devam ediyor. Şimdilik çok fazla detaya girmeyelim ama filmhafizasi.com sitesinde yayınlanması planlanan Fil’m TV kanalının ilk bölümleri geçtiğimiz ay görücüye çıktı. Ya da televizyonlarımızın çok sevdiği tabirle "seyirciyle buluştu".

Bunlardan ilki 1960 yılından bir haber programı. Hitchcock mu seversiniz Antonioni mi bilemiyoruz ama her türlü keyif alacağınızı düşünüyoruz. Özellikle aranızda filmlere geç girenleriniz varsa, Alfred abimizin uyarılarını dikkatle dinlesin:

Onun dışında, sizin de bildiğiniz üzere Türkiye’nin en yeni ve en büyük film eleştirmeni artık bir fil. Bu fil, Sight & Sound’ın daha yeni yaptığı "En Büyük Filmler" anketinde birinci çıkan Vertigo’yu anlatıyor. Yalnız bu Hitchcock’un elindeki çantanın anlamını biz tam anlamadık, anlayan varsa anlatsın.

Son olarak da, bu projenin "kamara arkası"nı da buradan izleyebilirsiniz. Çalıştığımız güzel insanların bir portresi kıvamında...